Psychologia płciowości - o. Karol Meissner OSB Zobacz większe

Psychologia płciowości - Audiobook

Nowy

Płyta zawiera cykl wykładów wygłoszonych przez o. Karola Meissnera OSB.

Dla tych, którzy chcą świadomie przeżywać swoją płeć.

Więcej szczegółów

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OPIS WYDAWCY:

Autor, znany duszpasterz i lekarz, podejmuje takie kwestie jak:

  • zadowolenie płciowe,
  • funkcje płci w małżeństwie i w celibacie,
  • stosunek seksualny,
  • zasady wychowania kobiety i mężczyzny, płciowość a lęki,
  • zachowania seksualne rodzące cierpienie itp.


Połączenie głębokiej wiedzy i doświadczenia o. Karola z jego przystępnym językiem i poczuciem humoru to gwarancja prawdziwej uczty duchowej dla słuchaczy.

OD AUTORA 

Wykłady zawarte na tej płycie były wygłaszane w Studium Rodziny przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a również w innych ośrodkach i duszpasterstwach rodzin. Pierwotnie wykłady zostały opracowane na zaproszenie studentów Wydziału Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w czasach, gdy współpracowałem z duszpasterstwem akademickim tej uczelni. Opracowany program został zatwierdzony przez dziekana wydziału, jak również przez rektora uczelni.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, miało miejsce znaczne ożywienie pracy duszpasterskiej z małżeństwami i z rodziną. Skłoniło szereg uczelni katolickich do podjęcia kursów formacyjnych. Tak powstały studia rodzinne w Krakowie, w Warszawie (w Łomiankach), w Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miastach. Studium przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim zostało zorganizowane przez panią prof. Dorotę Bielową, która zaprosiła mnie do wygłoszenia cyklu wykładów z psychologii płciowości. Powtarzałem je później w innych ośrodkach.

o. Karol Meissner OSB

O AUTORZE

O. Karol Meissner OSB (1927 - 2017) - do zakonu benedyktynów wstąpił po studiach medycznych. Zajmował się psychologią i psychiatrią. Jest autorem wielu szeroko rozpowszechnionych publikacji o seksualności, małżeństwie, rodzinie i wychowaniu. Służy przez głoszone rekolekcje, konferencje, artykuły oraz porady indywidualne.

Czas trwania: 10 godz. 13 min

Opinie

Napisz opinię

Psychologia płciowości - Audiobook

Psychologia płciowości - Audiobook

Płyta zawiera cykl wykładów wygłoszonych przez o. Karola Meissnera OSB.

Dla tych, którzy chcą świadomie przeżywać swoją płeć.

Napisz opinię

Produkty powiązane