Gorąca kulkowa gra małżeńska 'w realu'...

Czy jedna mała, czerwona kulka umieszczona w białej miseczce może wzbudzić zaskakujący dreszczyk emocji?

Zwykle nikt nie zwróciłby na nią uwagi. logiczne

a jednak Dla małżonków będzie jednak wyjątkowym znakiem porozumienia.

Jeżeli marzycie o czułości, chcecie doświadczać pięknego i ekscytującego małżeńskiego zbliżenia to zaryzykujcie i rozszyfrujcie tajemnicę jaka kryje się w czerwonej kulce - Gorąca kulkowa małżeńska gra "w realu".

Książka, którą Wam chcemy zaproponować nie jest tuzinkowym podejściem do filozofi małżeństwa ale rewolucyjnym podejściem do praktyki małżeństwa. Warto się wczytać, przemyśleć i podziałać. Przez zaproponowane działania pięnie wychodzi jak w naszym życiu małżeńskim jest połączona nasza cielesność z psychiką i duchowością, nie da się ich rozdzielić.

Tak o książce pisze Mark Gungor:

Książka pani Carolyn Evans i metoda jaką w niej opisuje może być dla małżeństw doskonałym sposobem na udoskonalenia współżycia seksualnego. Gdy  inicjowanie współżycia budzi skrepowanie, gdy stanowi wyzwanie zarówno dla męża jak i żony, gdy jeszcze nie mamy umiejętności otwartego rozmawiania o zbliżeniach metoda kulkowa na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Aby poznać szczegóły i zasady koniecznie, najlepiej w dwójkę dobrze jest przeczytać tę lekturę. Czytelna i prosta w swoich zasadach metoda przypadnie do gustu mężom i żonom. Będzie pozytywnie zaskakującym rozwiązaniem kiedy i z jaką częstotliwością podejmować współżycie seksualne. Jak je zainicjować i jak na nie odpowiedzieć. Nawet dla "opornych" czytelników, wysiłek opłaci się wielokrotnie.

A wy co myślicie? Podzielcie się.

Do kupienia w Alkowie

1 Comments

  • Avatar
   Jan Gwiner
   paź 11, 2019

   Super gra polecam!!!!! wszystkie moje zony bardzo zadowolone z naszego zycia malzenskiego po zakupie Państwa produktow. ~Janek

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code