ADAM I EWA. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu.

Nowy

35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Autor: Shevack MichaelOryginalny, uderzający świeżością myśli i wskazówek poradnik małżeński, inspirowany biblijną opowieścią o Adamie i Ewie.

Bazując na swym wieloletnim małżeńskim doświadczeniu, autor opisuje 25 sekretów szczęśliwego małżeństwa, które można odnaleźć w tej opowieści.

Jego zdaniem ukryta w niej wizja małżeńskiego życia łączy w genialny sposób wolność i równouprawnienie z duchowymi fundamentami i tradycyjnymi wartościami.

Realizując ją, możemy wyrwać się z pomieszania i niepewności, które stają się udziałem wielu współczesnych par, i zapewnić sobie prawdziwe, małżeńskiego szczęście, do którego zostaliśmy powołani przez Boga.

Czy można być ekspertem w dziedzinie małżeństwa? Być może zdziwią Cię te słowa, ale NIE. Tak uważa Michael Shevack, co nie oznacza, że nie jest doświadczonym małżonkiem. Sam mówi o sobie, że jest ekspertem od... małżeńskich błędów. W końcu nie od dziś wiemy, że najlepiej uczymy się właśnie na błędach.

Ale jak ich unikać? Jak nie sprawdzać każdego błędu na własnej skórze? Jak poznać tajniki i sekrety, które uczynią Twoje małżeństwo szczęśliwym, a Ty sam poczujesz się spełniony w małżeństwie?

Poznaj 25 małżeńskich sekretów z rajskiego ogrodu! Te sekrety zostały opracowane właśnie na podstawie błędów i wieloletniego doświadczenia. Ale gdzie znaleźć te sekrety?

Sięgnij po książkę "Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu". To oryginalny, uderzający świeżością myśli i wskazówek poradnik małżeński inspirowany biblijną opowieścią z trzech pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju.

Jej autor odnalazł w niej wizję małżeńskiego życia. W genialny sposób łączy wolność i równouprawnienie z duchowymi fundamentami i tradycyjnymi wartościami. Realizując ją, możemy wyrwać się z pomieszania i niepewności, które stają się udziałem wielu współczesnych par i zapewnić sobie prawdziwe małżeńskie szczęście, do którego zostaliśmy powołani przez Boga.


tłumaczyła Kopocz Elżbieta
data wydania 29 listopada 2012
ISBN 9788374825108
liczba stron 270

oprawa miękka

wydawnictwo eSPe

Opinie

Napisz opinię

ADAM I EWA. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu.

ADAM I EWA. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu.

Napisz opinię

Produkty powiązane