Więcej ciała audiobook Zobacz większe

Więcej ciała CD

Nowy

Opowieść o tym jak patrzeć na własne ciało oczami Boga.

Więcej szczegółów

26,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

"Więcej ciała" to zapis rekolekcji wygłoszonych przez o. Tomasza Nowaka OP w grudniu 2011 roku w " Beczce"- krakowskie duszpasterstwo.
Wydana w formie książki plus CD.Opis wydawcy:

To rekolekcje o miłości, która jest konieczna, by dobrze zająć się swoim ciałem. Jezus, będąc Bogiem, przyjął ciało dlatego, że je pokochał. Bóg dał nam ciało i ukształtował je doskonale. Warto u Niego szukać sensu i celu, aby doświadczyć spełnienia.

Biblia mówi, że jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga - adoracja i uwielbienie są znakomitymi drogami, by odkryć prawdę o swojej godności.

Jesteśmy świątynią, czyli świątynią Boga, a pełnię zjednoczenia z Nim osiągamy w Eucharystii, gdy przyjmujemy Jego Ciało.

"Bóg nie chce, abym patrzył na siebie i traktował siebie jak niewolnika czy najemnika. On zawsze widzi we mnie ukochane dziecko, które jest obdarzone najwyższą godnością (...) I właśnie z tego wynika konieczność zadbania o siebie."

Tomasz Nowak OP

"Mam się podobać Bogu i drugiemu człowiekowi. Nie, by stać się niewolnikiem opinii innych, ale po to, by pełniej poznać prawdę o sobie, ucieszyć się nią i docenić."

Tomasz Nowak OP

o. Tomasz Nowak OP

Kaznodzieja, przeor dominikańskiego klasztoru w Łodzi. Największą jego pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Od lat towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea, prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty.

  • Wydawca: Fundacja Malak 
  • Kraków 2015
  • czas nagrania: 2 godz. 41 min 17 sek.
  • format: mp3
  • ISBN 978-83-937088-6-4
  • format 5x18

Opinie

Napisz opinię

Więcej ciała CD

Więcej ciała CD

Opowieść o tym jak patrzeć na własne ciało oczami Boga.

Napisz opinię

Produkty powiązane