Żel intymny Conceive Plus

Nowy

 Nie tylko intymny żel nawilżający.

Więcej szczegółów

36,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Conceive plus to nie tylko żel nawilżający ułatwiający zbliżenie seksualne. To substancja  o szczególnych właściwościach zbliżonych do śluzu płodnego jaki pojawia się w przebiegu kobiecego cyklu.

Możecie go z powodzeniem stosować jeżeli rozważyliście decyzję o poczęciu potomka. Jest tak dopracowany aby wspierać Wasze starania, i nie tylko te o dziecko ale także by Wasze małżeńskie współżycie było owocne w umocnienie więzi i przynosiło rozkosz i przyjemność.

Lubrykant jest oferowany w formie:

  • Conceive Plus™ w tubce (75 ml, 30 ml)
    Do stosowania przez obojga partnerów tuż przed lub w trakcie stosunku zewnętrznie na narządy płciowe.
  • Conceive Plus™ aplikatory (8 szt., 3 szt.)
    Aplikatory dopochwowe wypełnione żelem w dawce zalecanej do jednorazowego użycia 15 minut przed stosunkiem. Żel dociera jeszcze lepiej do szyjki macicy.
Dawkowanie:
Nałożyć niewielką ilość Conceive Plus® w okolicy narządów płciowych, tuż przed lub w trakcie stosunku. W razie potrzeby większego nawilżenia zastosuj raz jeszcze. Nadaje się do codziennego użytku do stosowania przez obojga partnerów. Conceive Plus w tubce wielokrotnego użytku może być stosowane w połączeniu z Conceive Plus w aplikatorach dla dodatkowego nawilżenia.
Aplikatory wypełnione żelem Conceive Plus do stosowania dopochwowo. Zaaplikuj na 15 minut przed stosunkiem. Wyjmij aplikator w opakowania i oderwij końcówkę aplikatora. Delikatnie włóż aplikator wąską stroną w głąb pochwy i wyciśnij 2-3 razy aż do opróżnienia aplikatora wypełniając pochwę żelem Conceive Plus. Wyciągnij aplikator ciągle wyciskając zawartość a następnie wyrzuć. Aplikator jest jednorazowego użytku i nie może być użyty ponownie.
Działanie:
Conceive Plus™ posiada unikalną formułę o zrównoważonym i przyjaznym plemnikom poziomie PH, który pozytywnie wpływa na ich migracje. Dzięki zastosowaniu Conceive Plus™ plemniki w nasieniu wykazują wyższą żywotność oraz ruchliwość w porównaniu do wpływu standardowych lubrykantów oraz w porównaniu do naturalnego śluzu płodnego bez dodatkowego lubrykantu.
Conceive Plus™ jest jedynym lubrykantem, który zawiera jony wapnia i magnezu, które są obecne we wszystkich płynach ustrojowych człowieka oraz są istotnie dla żywotności komórek oraz samego procesu zapłodnienia.
Skład:
Deionised water, hypromellose, sodium chloride, glycerol, sodium phosphate, disodium phosphate, methylparaben, potassium chloride, magnesium chloride, calcium chloride.

Z opisu dystrybutora Medimes Sp. z o. o.:

"Conceive Plus™ to przyjazny dla plemników lubrykant opracowany przez ekspertów, zaprojektowany tak, aby wspomóc zajście w ciążę w sposób naturalny.

Wychodząc naprzeciw potrzebom par starającym się o dziecko, eksperci firmy Sasmar zaprojektowali lubrykant Conceive Plus™, który jest bezpieczny dla plemników oraz współgra z kobiecym pH, dzięki czemu naśladuje płodny śluz kobiety. Jako jedyny żel nawilżający na rynku zawiera jony wapnia i magnezu. Pomaga złagodzić suchość pochwy, zwiększając przyjemność podczas współżycia, ale także, w odróżnieniu do zwykłych lubrykantów dostępnych na rynku dzięki swoim właściwościom wspomaga zapłodnienie."

Szczegółowe informacje i opis badań klinicznych znajdziecie na stronie http://www.conceiveplus.pl/

Opinie

Napisz opinię

Żel  intymny Conceive Plus

Żel intymny Conceive Plus

 Nie tylko intymny żel nawilżający.

Napisz opinię

Produkty powiązane