Żel intymny Conceive Plus

Nowy

 Nie tylko intymny żel nawilżający.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Conceive plus to nie tylko żel nawilżający ułatwiający zbliżenie seksualne. To substancja  o szczególnych właściwościach zbliżonych do śluzu płodnego jaki pojawia się w przebiegu kobiecego cyklu.

Możecie go z powodzeniem stosować jeżeli rozważyliście decyzję o poczęciu potomka. Jest tak dopracowany aby wspierać Wasze starania, i nie tylko te o dziecko ale także by Wasze małżeńskie współżycie było owocne w umocnienie więzi i przynosiło rozkosz i przyjemność.

Lubrykant jest oferowany w formie:

  • Conceive Plus™ w tubce (30 ml)
    Do stosowania przez obojga partnerów tuż przed lub w trakcie stosunku zewnętrznie na narządy płciowe.
  • Conceive Plus™ aplikatory (8 szt., 3 szt.)
    Aplikatory dopochwowe wypełnione żelem w dawce zalecanej do jednorazowego użycia 15 minut przed stosunkiem. Żel dociera jeszcze lepiej do szyjki macicy.
Dawkowanie:
Nałożyć niewielką ilość Conceive Plus® w okolicy narządów płciowych, tuż przed lub w trakcie stosunku. W razie potrzeby większego nawilżenia zastosuj raz jeszcze. Nadaje się do codziennego użytku do stosowania przez obojga partnerów. Conceive Plus w tubce wielokrotnego użytku może być stosowane w połączeniu z Conceive Plus w aplikatorach dla dodatkowego nawilżenia.
Aplikatory wypełnione żelem Conceive Plus do stosowania dopochwowo. Zaaplikuj na 15 minut przed stosunkiem. Wyjmij aplikator w opakowania i oderwij końcówkę aplikatora. Delikatnie włóż aplikator wąską stroną w głąb pochwy i wyciśnij 2-3 razy aż do opróżnienia aplikatora wypełniając pochwę żelem Conceive Plus. Wyciągnij aplikator ciągle wyciskając zawartość a następnie wyrzuć. Aplikator jest jednorazowego użytku i nie może być użyty ponownie.
Działanie:
Conceive Plus™ posiada unikalną formułę o zrównoważonym i przyjaznym plemnikom poziomie PH, który pozytywnie wpływa na ich migracje. Dzięki zastosowaniu Conceive Plus™ plemniki w nasieniu wykazują wyższą żywotność oraz ruchliwość w porównaniu do wpływu standardowych lubrykantów oraz w porównaniu do naturalnego śluzu płodnego bez dodatkowego lubrykantu.
Conceive Plus™ jest jedynym lubrykantem, który zawiera jony wapnia i magnezu, które są obecne we wszystkich płynach ustrojowych człowieka oraz są istotnie dla żywotności komórek oraz samego procesu zapłodnienia.
Skład:
Deionised water, hypromellose, sodium chloride, glycerol, sodium phosphate, disodium phosphate, methylparaben, potassium chloride, magnesium chloride, calcium chloride.

Z opisu dystrybutora Medimes Sp. z o. o.:

"Conceive Plus™ to przyjazny dla plemników lubrykant opracowany przez ekspertów, zaprojektowany tak, aby wspomóc zajście w ciążę w sposób naturalny.

Wychodząc naprzeciw potrzebom par starającym się o dziecko, eksperci firmy Sasmar zaprojektowali lubrykant Conceive Plus™, który jest bezpieczny dla plemników oraz współgra z kobiecym pH, dzięki czemu naśladuje płodny śluz kobiety. Jako jedyny żel nawilżający na rynku zawiera jony wapnia i magnezu. Pomaga złagodzić suchość pochwy, zwiększając przyjemność podczas współżycia, ale także, w odróżnieniu do zwykłych lubrykantów dostępnych na rynku dzięki swoim właściwościom wspomaga zapłodnienie."

Szczegółowe informacje i opis badań klinicznych znajdziecie na stronie http://www.conceiveplus.pl/

Opinie

Napisz opinię

Żel  intymny Conceive Plus

Żel intymny Conceive Plus

 Nie tylko intymny żel nawilżający.

Napisz opinię

Produkty powiązane