Afrodyzjaki wszech czasów. Zobacz większe

Afrodyzjaki wszech czasów.

Nowy

Poznajcie i wprowadźcie afrodyzjaki do małżeńskiej diety.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

15,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wspólne gotowanie może stanowić doskonały wstęp do małzeńskiej gry miłosnej. Rozkosze podniebienia wspomagane afrodyzjkami przeniosą się w naturalny sposób do Waszej alkowy.

Opis wydawcy:

Od zarania ludzkości panowało przekonanie, że niektóre pokarmy mogą wspaniale wpływać na sprawność seksualną zarówno panów jak i pań. Już w starożytnej Grecji istniały sprawdzone sposoby zwiększania mocy doznań miłosnych, a służące temu produkty zostały nazwane afrodyzjakami, upamiętniając tym grecką boginię miłości Afrodytę, która ponoć przed romantycznymi spotkaniami stosowała sprzyjającą namiętnym uniesieniom dietę, jako że olimpijskie dania - nektar i ambrozja - jej nie wystarczały.

Moda na owe, jak je nazywamy afrodyzjaki zmieniała się przestrzeni stuleci i tak niemal wszystkie produkty spożywcze w którymś momencie swojej historii uważane były za środki wzmacniające sprawność w miłości a to ze względu na kształt, a to ze względu na kolor, a to znów dlatego, iż ich działanie potwierdzały autorytety medyczne lub ludowa tradycja.

W książce przedstawiono historię produktów miłosnych i podano przepisy z ich zastosowaniem.


autor: Małgorzata Caprari

wydawnictwo: Buchman/GW Foksal 2013

oprawa: twarda 176 str

format: 120/197mm

ISBN 9788376706535

Opinie

Napisz opinię

Afrodyzjaki wszech czasów.

Afrodyzjaki wszech czasów.

Poznajcie i wprowadźcie afrodyzjaki do małżeńskiej diety.

Napisz opinię

Produkty powiązane