Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli Zobacz większe

Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli

Nowy

Teologia ciała "refleksja nad znaczeniem ludzkiego ciała, seksualności i miłości człowieka" dla młodych i nie tylko.

Więcej szczegółów

27,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Autorka, Pani Magdalena Siemion w bardzo czytelny i jasny sposób przełożyła oryginał "Mążczyzną i niewiastą stworzył ich" na łatwy do zapamiętania i zastosowania w życiu.

Plecamy tym, którzy pierwszy raz spotykają się z Teologią ciała Jna Pawła II.

Od wydawcy:

Autor: Magdalena Siemion

"Teologia ciała. Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli" to podręcznik, skierowany głównie do młodzieży, na temat teologi ciała Jana Pawła II.

Młodzi czytelnicy, rodzice, wychowawcy i katecheci dowiedzą się w prosty i zrozumiały sposób, co Jan Paweł II mówił o miłości, seksualności i cielesności człowieka. To wszystko napisane przystępnym językiem, wzbogacone niezwykłą szatą graficzną. Liczne ilustracje, lustro, czy ćwiczenia praktyczne - to tylko niektóre atrakcje, które stanowią o tym, że to książka niezwykła i wyjątkowa. Aż chce się czytać!

Muszę przyznać, że po dokładnym przeczytaniu książki życzliwość zmieniła się w zachwyt. To po prostu świetna książka i nie mam wątpliwości, że powinna trafić do rąk każdego ucznia szkoły ponadpodstawowej. Pani Magdalena Siemion uczyniła polskim (a może nie tylko polskim?!) czytelnikom: katechetom, nauczycielom, a nade wszystkim rodzicom i młodzieży wielką przysługę. Adresatem tej książki jest czytelnik najbardziej wymagający, ale też najbardziej tej książki potrzebujący – ludzie młodzi. Stąd też forma książki – rodzaj poradnika, w którym autorka prowadzi dialog z czytelnikiem, starając się przenieść rozważania Jana Pawła II z dziedzin „wysokiej teologii” na poziom praktycznych rozstrzygnięć i decyzji ważnych dla młodych czytelników. Niewątpliwie, jest to próba udana; autorka, bardzo sprawnie poruszając się wśród filozoficznych i teologicznych niuansów w podejmowanych zagadnieniach równocześnie, okazuje się posiadać rzadki dar tłumaczenia tych niekiedy skomplikowanych zagadnień za pomocą prostego języka, zrozumiałego także dla nieprzygotowanego czytelnika. Rewelacyjne są ćwiczenia praktyczne, zamieszczone na końcu książki.

o. prof. dr hab. Jarosław Kupczak OP

Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2017
Oprawa: miękka
Stron: 144
Wymiary: 
145x210 mm
ISBN: 
978-83-62747-21-4

 

Opinie

Napisz opinię

Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli

Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli

Teologia ciała "refleksja nad znaczeniem ludzkiego ciała, seksualności i miłości człowieka" dla młodych i nie tylko.

Napisz opinię

Produkty powiązane