Test na miłość CD

Nowy

2 Przedmioty

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Test na miłość + 2 CD – opis produktu od wydawcy:

Poznaj siebie, sens i cel w życiu, ale też przyjaźń, wolność w więziach to tematy poruszane przez znanego benedyktyna o. Karola Meissnera, który jest duchownym, a także lekarzem i potrafi niezwykle rzeczowo przedstawiać problemy związane z tytułową miłością, seksualnością, emocjami, poszukiwaniem sensu w życiu, czy budowaniem relacji. Cykl o. Meissnera stworzyły 2ryby.pl, a wcześniej publikowane nagrania zebrano w dwupłytowy audiobook, do którego dołączona jest również książeczka z pisemną refleksją o. Meissnera. Tekst dopełnia jego wykłady i buduje spójną, naprawdę wartościową całość.

Wykłady o. Karola Meissnera nie są kazaniami wygłaszanymi ex catedra. Benedyktyn nie rości sobie prawa do wiedzy jedynej i uniwersalnej, a swoje wywody opiera na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, proponując i tłumacząc to, co jego zdaniem warte jest podkreślenia. Mówi o tym, jak działają na nas bodźce, co odróżnia nas od zwierząt, a także o potrzebach, uczuciach i lękach, które towarzyszą każdemu z nas - o naszych, ludzkich sprawach. Pyta, czym naprawdę jest miłość i wspólnie ze słuchaczami zastanawia się nad sprawami ważnymi i trudnymi. Nie wstydzi się tematów kontrowersyjnych. Nie krępuje go nagość, płciowość, seksualność, a dzięki wiedzy medycznej jego "Test na miłość" to także rzetelny zapis praktyk i metod lekarskich. Podczas lektury można zachwycić się erudycją o. Karola Meissnera, który jak dobry mistrz potrafi niezwykle zawiłe kwestie przedstawiać w sposób jasny i klarowny. Dlatego po "Test na miłość" śmiało może sięgnąć każdy zainteresowany. Audiobook nie jest przeznaczony dla konkretnej grupy odbiorców - niezależnie od wieku, poglądów, czy wyznawanych wartości - każdy odnajdzie w nim interesujące wątki i kwestie do przepracowania w swojej postawie i uczuciach.

Odwołując się do tytułu cyklu, warto polecić "Test na miłość" jako sprawdzian obowiązkowy dla każdego, nie tylko dla chrześcijanina, katolika czy zakochanych.

Dwie płyty CD + broszura

Z komentarza k. Mirosława Malińskiego:

Tak, te płytki rzeczywiście zawierają przepis na miłość i to zawarty w prostych słowach, jasnych i dobrze uargumentowanych myślach.

Zwiezłość, przejrzystość i oczywistość są odbiciem z jednej strony mądrości życia kontemplacyjnego doświadczonego benedyktyńskiego mnicha, a z drugiej lekarza, który zachowaniami seksualnymi człowieka nie gorszy się, a wręcz fasynuje.

Świetny zestaw do samochodu na dłuższą trasę (nie będziemy sie nudzić!), albo jako prezent dla znajomych, którym szczęście w miłości szczególnie życzymy. Aj ta miłość!

Autor: O. Karol Meissner

Czas nagrania: 2h 16 min

Wydawnictwo:2Ryby.p

Rok wydania: Wrocław 2016

Format: Cd audio pudełko

Opinie

Napisz opinię

Test na miłość CD

Test na miłość CD

Napisz opinię

Produkty powiązane