Kochanie, wojny nie będzie. Zobacz większe

Kochanie, wojny nie będzie.

Nowy

Przewodnik po komunikacji małżeńskiej.

Więcej szczegółów

26,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Małżeństwo jest jak wspólna podróż samochodem-przekonują autorzy. Możemy sie do niej dobrze przygotować , zaplanować, spakować potrzebne rzeczy, zadbać o sprawność pojazdu jak i kondycję kierowcy. Wszystkiego jednak i tak nie jesteśmy w stanie przewidzieć ale znacząo możemy zmniejszyc ryzyko wypadku.
Ta książka to właśnie taki GPS po małżeńskiej podróży.


POLECAMY GORĄCO !


Opis wydawcy:

Wszystko zaczyna się od rozmowy

Wspólna małżeńska podróż może być piękna, ale z pewnością nie jest beztroską sielanką. Kryzysy, nieporozumienia, sprzeczki, ciche dni oraz inne nieprzyjemne wydarzenia to naturalne etapy tej drogi. Gorzej, gdy wycofanie i brak reakcji na trudności doprowadza w końcu do katastrofy.

Dlatego podejdźmy do tego spokojnie. Porozmawiajmy.

Kochanie, wojny nie będzie to praktyczny przewodnik po komunikacji małżeńskiej. Autorzy są małżeństwem z wieloletnim stażem i realistami nastawionymi na dialog. Dobrze wiedzą, jakie wyzwania czekają na małżonków.

W książce znajdziesz konkretne, typowe sytuacje wymagające zaangażowania obu stron. Do każdej sytuacji dopasowane są narzędzia pozwalające wybrnąć z niej z korzyścią dla obojga małżonków.

  • Na czym polega zdrowa asertywność?
  • Jak radzić sobie z emocjami?
  • Dlaczego nie można lekceważyć potrzeb własnych oraz potrzeb małżonka?
  • Jakie stereotypy psują Waszą relację?
  • Dlaczego pochwały są ważne?
  • Co robić w czasie poważnego kryzysu?

Autorzy:

Marta i Marek Babik są małżeństwem od dwudziestu pięciu lat. Prowadzą kursy dla narzeczonych i warsztaty poświęcone komunikacji małżeńskiej. Na prowadzonych przez nich zajęciach nigdy nie ma wolnych miejsc. Mają czwórkę dzieci.

Opinie

Napisz opinię

Kochanie, wojny nie będzie.

Kochanie, wojny nie będzie.

Przewodnik po komunikacji małżeńskiej.

Napisz opinię

Produkty powiązane