Szczęśliwe małżeństwo

Nowy

Czy odnajdujesz w swoim małżeństwie szczęście?

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

21,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Niewielka książeczka poruszająca problematykę małżeńską od strony psychologicznej, Bożego planu, współżycia intymnego i co ważne podparta świadectwem życia samych autorów. Jeżeli czytanie nie jest Waszym ulubionym zajęciem a chcecie pogłebić swoją małżeńską wiedzę to właśnie ta pozycja książkowa dla Was.

Od autorów:

Czy szczęśliwe małżeństwo naprawdę istnieje czy jest to może tylko chwytliwy tytuł i slogan używany przez psychologów, terapeutów czy doradców małżeńskich?
A może szczęśliwe małżeństwo jest jak trafienie szóstki w totolotka?

*
Jeśli sięgnęliście po tę książkę, prawdopodobnie zadajecie sobie właśnie takie pytania. Być może chcecie umacniać i rozwijać swoje małżeństwo lub też zdajecie sobie sprawę z tego, że w waszym związku coś nie gra. Możliwe też, że dopiero planujecie się pobrać i nie chcecie w przyszłości powiększać rozwodowych statystyk. Niezależnie od tego, czy jesteście dopiero na początku waszej drogi, czy też już jesteście małżeństwem z dłuższym stażem, nigdy nie jest za późno, żeby starać się, by było lepiej. Autorzy tej książki odnoszą się nie do rad psychologów i terapeutów, ale do Słowa tego, który małżeństwo stworzył i zaplanował – Boga Najwyższego. Małżeństwo bowiem to coś więcej niż tylko związek fizyczny, społeczny i ekonomiczny między mężczyzną i kobietą.
     Dobre małżeństwo nie zdarza się przez przypadek. Bóg ma bardzo szczególną strategię dla małżeństwa. Wielu chrześcijan, pobierając się, jest przekonanych, iż ich małżeństwo automatycznie staje się „chrześcijańskie”. Ale to nie jest prawda! Aż nazbyt często, mimo iż są chrześcijanami, żyjąc razem, postępują zgodnie z planem, jaki podsuwa im świat. Nie znają bowiem Bożego planu, a czasem – co jest znacznie gorsze – znając, odrzucają go. Jaki jest zatem ów Boży plan dla małżeństwa? Wskazówki zawarte w tej mądrej książce są znakomitym punktem wyjścia do znalezienia odpowiedzi, których niektórzy ludzie poszukują przez całe życie.

Autorzy: David i Sandy Simmons

Wydanie: drugie
Wydawnictwo: Vocatio, Warszawa 2014
Format:    125 x 195 mm
Oprawa:    miękka
Liczba stron:    152

Opinie

Napisz opinię

Szczęśliwe małżeństwo

Szczęśliwe małżeństwo

Czy odnajdujesz w swoim małżeństwie szczęście?

Napisz opinię

Produkty powiązane